MENU

Hi-Fi/Hi-end

Новий двотактний ламповий підсилювач 6П3С.

просмотров: 23   
Новий двотактний ламповий підсилювач. Попередні каскади на лампах 6н9с, вихідні каскади на підібраних парах 6П3С. Професійно виконаний, просторий корпус від Торнадо. Вихідні трансформатори тороїдальні (габаритної потужності 100 ват. кожен). Живлення на торах. Усі трансформатори високої якості виконання від "Торнадо". Перемикач входів на два джерела. Регулятори гучності роздільні (ALPFA). Зміщення фіксоване, неглибока ООС. Сигнальні к40у-9.
Панелі, і весь обвіс-нові.. Надійний, акуратний навісний монтаж. Чистий, комфортний ламповий звук, звучить дуже красиво і детально. Сумарної потужності підсилювача в 22 Ватт більш ніж достатньо для комфортного прослуховування кімнати до 40м2. Бажано використовувати з акустикою, чутливістю від 90 дБ та вище. Напрацювання (прогрів, прогін) - 50 годин, все працює добре. Надійно запакую і відправлю країною Новою Поштою, оплата на картку Приватбанку, можлива пiсляплата.
Покупцеві надсилаю схему та пам'ятку користувача. Миру та Перемоги!
Ціна 14900. Вайбер 0975880052.

Короткое видео, на скорую руку. Реального звучання, эмоцию, масштаб - конечно не передаст, но для ознакомления вполне: https://www.youtube.com/watch?v=Zv-aj6UJ9HU&ab_channel=rafusha1
комментарии: 0     
Для того чтоб оставлять комментарии, вам нужно зарегистрироваться и/или войти под своим паролем